Sylwia Parpura
Nr licencji: 20007
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
KOM.+48 609 576 429
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Szczytnica, ul.
Nr:35/2017/A
Nazwa/Tytuł:Mieszkanie- 2 pokoje- 46,90 m2- Szczytnica
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:46.90 M2
Cena:65 000 PLN
Cena za m2:1 386 PLN
Media Prąd, Kanalizacja
Piętro/liczba pięter 3
Ogrzewanie ogrzewanie elektryczne
 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,90 m2 położonego w miejscowości Szczytnica, oddalonej o 14 km od Bolesławca.
Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek jest po przeprowadzonej termomodernizacji, wymienione zostały drzwi wejściowe, wyremontowano również dach oraz balkony.
W skład nieruchomości wchodzą: salon, sypialnia z wyjściem na balkon, kuchnia również z balkonem, łazienka oraz przedpokój. Stolarka okienna została wymieniona na plastikową. Wymieniona została również instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Stropy w mieszkaniu zostały dodatkowo docieplone wełna mineralną. Mieszkanie może być ogrzewane na dwa sposoby, za pomocą pompy wiatrowej oraz elektrycznie. W nieruchomości zainstalowano ogrzewanie podłogowe w każdym z pomieszczeń. W cenę mieszkania wliczone są materiały budowlane, które znajdują się w prezentowanej nieruchomości, takie jak: grzejniki, panele podłogowe, gładzie, gniazdka elektryczne, kontakty.
Największym atutem tej oferty są niskie koszty utrzymania około 160 zł. miesięcznie oraz nowo powstały parking znajdujący się przed blokiem. Kolejnym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja, w pobliżu znajduję się zjazd z autostrady A4 i A18, dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna, w której możemy znaleźć sklepy spożywcze, restaurację oraz KFC. Ponadto w Szczytnicy znajduje się przedszkole, liczne sklepy spożywcze, poczta oraz stacja paliw.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

KUPUJĄC TO MIESZKANIE, OTRZYMUJESZ GRATIS JEGO UBEZPIECZENIE NA ROK!!!

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.


GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
mail: info@get-house.pl
tel: 609 576 429
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający