Sylwia Parpura
Nr licencji: 20007
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
KOM.+48 609 576 429
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Zerzydowa, ul.
Nr:40/2016
Nazwa/Tytuł:Dom jednorodzinny z budynkami usługowymi- ZEBRZYDOWA- możliwa zamianna
Ilość pokoi:5
Powierzchnia:389.00 M2
Cena:670 000 PLN
Cena za m2:1 722 PLN
Typ budynku Wolnostojący
Ogrzewanie kotłownie
 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 137 m2 oraz budynków usługowych o powierzchni 252 m2 posadowionych na działce zlokalizowanej w miejscowości Zebrzydowa.
Miejscowość położona jest 14 km od Bolesławca.
Na działce o łącznej powierzchni około 1700m2 oprócz domku jednorodzinnego znajdują się budynki usługowe, które były wykorzystywane na prowadzenie stolarni. A w szczególności główny budynek do obróbki drewna, suszarnia, rampa rozładunkowa oraz wiata drewniana.
W budynku jednorodzinnym został przeprowadzony generalny remont w 2010 roku.
W którego zakres wchodziła elewacja, wymiana instalacji, wymiana drzwi, schodów, podłóg, stolarki okiennej, wymiana dachu oraz docieplenie wełną mineralną.
W domku do dyspozycji mamy dwa poziomy mieszkalne. Na pierwszym jest kuchnia, salon z wyjściem na drewniany balkon, jadalnia, łazienka z toaletą oraz wiatrołap. Natomiast na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie (w tym jedna z balkonem) oraz duża rodzinna łazienka z wanną i prysznicem. Całość domu jest podpiwniczona.
Dużym atutem tej nieruchomości jest możliwość połączenia mieszkania na wsi z prowadzeniem działalności gospodarczej przy domu.
Zebrzydowa jest to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z większymi miastami takimi jak Bolesławiec, Zgorzelec. Ponadto w Zebrzydowej jest szkoła podstawowa, kościół, liczne sklepy spożywcze, stacja PKP oraz przystanki komunikacji wiejskiej.
Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Bolesławcu.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: +48 609 576 429
E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający